Görüşme Talep Formu

Sizlere en kısa zamanda projemiz hakkında bilgi verebilmemiz için Lütfen formu doldurunuz..

Adınız Soyadınız
Telefon
E-Mail
Kullanım Amacı
Daire Tipi
 
Home Aves Hakkında

İstanbul Güneşli’de 6.500 m2 arsa üzerinde 2 blok 191 daire olarak tasarlanan Home Aves farklı yaşam alanlarını bünyesinde barındıran çok özel bir proje. Home Aves, İstanbul’un iki önemli aksı olan E5 ve TEM Otoyollarının tam ortasında, Atatürk Havalimanına 3 km mesafede, şehrin en hızlı gelişen lokasyonu Güneşli’de modern mimarisi ve kendine özgü konsepti ile kanatlanıyor.

Türkiye’de ilk defa kuş konseptli bir proje Kavi Yapı tarafından hayata geçiyor. Aves latince kuş anlamına gelirken Home Aves özgün tasarımıyla huzur dolu bir yaşam alanını ifade ediyor.

%80’i yeşil alan olarak ayrılan projede; Garden Aves - kuş bahçesi, Garden Organic – hobi bahçesi, Garden Fruit – meyve bahçesi gibi farklı konseptlerde bahçeler bulunuyor. Kapalı yüzme havuzu, fitness salonu, fin hamamı, sauna, kat bahçeleri, kapalı otopark, 24 saat güvenlik, tenis kortu ve barbekü terası ile beklentilerin ötesinde bir yaşamın kapılarını aralıyor.

Saraylardan esinlenilerek tasarlanan, kuş seslerinin senlendirdigi huzur dolu bu prestijli yaşam alanında siz de yerinizi alın…